Paskolos refinansavimas
creditstar.lt
Pradžia » Darbo skelbimai, paslaugos » Kursai, mokymai » Personalo valdymo kursai (tiesioginiai vaizdo kursai) 2018.02.06-2018.03.01

Personalo valdymo kursai (tiesioginiai vaizdo kursai) 2018.02.06-2018.03.01

Septynių sesijų (po 4 akad. val. trukmės) tęstiniai mokymai-konsultacijos skirti nedidelių organizacijų vadovams ir personalo specialistams, personalo vadovams, taip pat didelių įmonių padalinių vadovams, kurie yra atsakingi už samdomų žmonių darbo rezultatus, sėkmę organizacijoje ir siekia užtikrinti veiksmingą žmogaus „gyvenimo organizacijoje“ ciklą: nuo atrankos ir įdarbinimo, adaptacijos, vertinimo iki atsisveikinimo su organizacija, įvykdžius keltus tikslus.

Temos:

1. Personalo valdymas šiuolaikinės rinkos sąlygomis, personalo strategija ir politika.
Žmogiškųjų išteklių strategijos kūrimas organizacijoje.
Personalo politikos kūrimas organizacijoje.
Veiksmų planas po seminaro: žmogiškųjų išteklių strategijos ir politikos tobulinimas organizacijoje.
2. Personalo paieška ir atranka.
3. Viskas apie „galvų medžioklę“: 11 žingsnių, jei nusprendėte tai padaryti patys.
4. Naujo darbuotojo įvedimas ir palaikymas.
5. Asmeninio vystymo (vertinimo) pokalbis: kaip išvengti klaidų.
6. Darbuotojų atleidimo proceso valdymas ir atsisveikinimas: psichologiniai atleidimo pokalbio ir darbo su likusiais darbuotojais aspektai.
7. Kaip „sulaikyti“ gerą darbuotoją? Pokalbis: psichologinis kontraktas ir tikslų nustatymo praktika.

Pagrindinės temos:
I. Veiksminga vadovo / personalo specialisto reakcija į norą išeiti iš darbo. Pokalbio valdymas.
II. Darbuotojo „sulaikymo“ pokalbio struktūra.
III. Ruošiantis išėjimo iš darbo pokalbiams: kiek yra įmanoma netikėtumų prevencija?
IV. Komunikacija apie pasikeitimus kitiems darbuotojams.

Papildoma informacija:

Tiesioginiai vaizdo kursai – nauja, įdomi, šiuolaikiška ir daug galimybių teikianti mokymosi priemonė, šiuo metu ypač populiarėjanti. Tai internete vykstantys tiesioginiai seminarai, konferencijos ar kursai, kai tam tikrą valandą visi užregistruoti vartotojai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiuoju laiku matyti ir girdėti lektorių. Tiesioginių vaizdo kursų metu klausytojai gali ne tik klausytis lektoriaus, matyti dėstomą mokomąją medžiagą, skaidres, bet ir tiesiogiai užduoti klausimus dėstoma tema. Tai ypač svarbu, nes lektorius tokiu būdu gauna atgalinį ryšį su auditorija, o tiesioginiai vaizdo kursai tampa dar efektyvesni abiem pusėms. Šalia tiesioginių vaizdo kursų gali vykti ir klausytojų diskusija. Lektorius dėstyti gali tiesiog būdamas mokymų klasėje prie kompiuterio. O klausytojams niekur nereikia vykti, užtenka turėti kompiuterį, internetinę vaizdo kamerą ir internetą. Taupomi du svarbiausi dalykai: laikas ir pinigai. Užsiėmimai vyks informacija:

Užsiėmimai vyks vasario 6 d., 8 d., 12 d., 15 d., 20 d., 27d., kovo 1 d. po 4 ak. val. per dieną + 1 ak. val. po paskaitos bus skiriama asmeninėms konsultacijoms. Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 19.45 val. (užsiėmimo pabaiga, jei dalyvaujate konsultacijose – 20.30 val.). 

Kiekvienas dalyvis gauna:
• išsamią mokomąją medžiagą;
• 40 Eur Lt vertės kuponą, suteikiantį galimybę apsilankyti bet kuriame UAB „Mokesčių srautas“ seminare (pasiūlymas galioja 12 mėnesių nuo kursų baigimo);
• kursų baigimo pažymėjimą.

Sertifikacija: UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82). UAB „Mokesčių srautas“ yra įrašytas į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus. UAB „Mokesčių srautas“ yra įtraukta į Profesinio mokymo teikėjų, kurie teikia profesinio mokymo paslaugas bedarbiams ir įspėtiems apie atleidimą iš darbo darbuotojams, oficialų sąrašą, patvirtintą Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus 2012 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. V-96.

Mokymų data ir vieta
Data: Nuo 2018-02-06 iki 2018-03-01.Miestas: Visoje Lietuvoje.Vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje
TRŪKSTA PINIGŲ ? - PASKOLOS GERIAUSIOMIS SĄLYGOMIS
Rūšis : Parduodu
Kategorija : Kursai, mokymai
Paskelbimo data : 2017-12-04
Galiojimas : 2018-04-24
Kaina: 330.00 €
Svetainė internete: http://www.countline.lt/events/personalo-valdymo-kursai-nuo-strategijos-iki-sekmes-tiesioginiai-vaizdo-kursai/
Vietovė : Visi miestai
smspinigai.lt

Kontaktai

[?]
Prašome įvesti raides iš paveikslėlio.
Spauskite ant paveikslėlio, jei norite pakeisti raides.
[?]
finbee.lt